...

Наші проекти

Summer school of programming

Літня школа програмування для учнів 7-11 класів. Курси спрямовані на вивчення олімпіадного програмування та інших напрямів ІТ (робототехніка, web-дизайн тощо).

SSP – це чудова можливість «зануритися» в програмування, познайомитися з сучасними інформаційними технологіями; навчання і творчість у компанії захоплених інформатикою товаришів, друзів, однодумців; можливість саморозвитку та самовдосконалення під тактовним керівництвом учених і висококваліфікованих програмістів.

Сайт проекту: http://ssp-kh.com

CodeMarathon

Довготривалий турнір зі спортивного програмування, який допомагає урізноманітнити та підвищити якість підготовки учнів до олімпіади з інформатики.

Метою проекту є популяризація олімпіадного програмування та підвищення загального рівня алгоритмічної грамотності серед учнів.

Мотивація до розв’язання задач ґрунтується на залученні здобувачів освіти в спільне середовище, що дозволяє підтримувати атмосферу змагання та перебувати в центрі подій «CodeMarathon».

Сайт проекту: https://stormy-stream-60340.herokuapp.com

Special school of programing

Інтенсивні заняття зі спортивного програмування для учнів 9-11 класів та проведення різноманітних заходів, присвячених розвитку сучасних технологій (зустрічі, ворк-шопи, тренінги та лекції зі студентами і викладачами вищих навчальних закладів України й світу, програмістами-практиками, фахівцями, які досягли успіху на ринку IT-полуг).

Необхідність створення інтенсивів з олімпіадного програмування зумовлена запитами тих, хто готовий «йти далі», кому реально потрібна підготовка перед усіма етапами олімпіад з інформатики.

Сайт проекту: http://special.ssp-kh.com